Dlaczego meble na wymiar?Posiadając nietypowe powierzchnie do zagospodarowania a także chcąc uzyskać praktyczne i niebanalne wnętrza idealnym rozwiązaniem stają się meble wykonywane na wymiar. Liczne skosy, spady i wnęki powodują niewykorzystane powierzchnie, które nadają się jedynie na zabudowę według indywidualnych parametrów. Taka zabudowa sprawdza się również w pokojach na poddaszu pod skosami, w miejscu pod schodami, w kuchni, gdy tradycyjne meble nie współgrają ze sprzętem kuchennym pod zabudowę.
Klienci coraz częściej widzą korzyści i odgradzają pomieszczenia drzwiami przesuwnymi w zależności od potrzeb użytkowników w danej sytuacji (już nie trzeb stawiać ścianek, których przestawić od tak się nie da). Ile wnętrz, tyle pomysłów.


Coraz częściej firmy chcąc maksymalnie i estetycznie zagospodarować przestrzeń zamawiają meble biurowe na wymiar. Dzięki temu wrasta zagospodarowanie przestrzeni jednocześnie ustępując nieco powierzchni pracownikom.  
Również korzyści z mebli wykonanych na wymiar dostrzegają sklepy, coraz częściej zamawiają szafki, blaty, stoliki i przebieralnie nadając powierzchni prestiżu i atmosferę luksusu.

Nie da się nie zauważyć, że meble projektowane na wymiar są perfekcyjnie dopasowane do miejsca, uwzględniają charakter i styl pomieszczeń oraz upodobania właścicieli. Meble takie odznaczają się bardzo wysoka trwałością, są estetyczne i ponadczasowe.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza